Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

1 листопада 2017  13:49    Василь Радковський

Епатажна рок група Misstres випустила дебютний альбом "Butterfly"

Альбом став логічним завершенням більш як півторарічної роботи у студії Jenny Records. Вповністю створений у Львові продукт увійшли 12 композицій: від драйвових та іронічних до ліричних та емоційних.

Ми довго працювали задля цього дня! Наш дебютний реліз! Гурт MISSTRES - альбом BUTTERFLY! І нарешті наш Метелик вилітає в світ. Альбом став логічним завершенням більш як півторарічної роботи - 12 композицій, які поєднали у собі вир емоції із потужним звучанням, але не залишили осторонь лірику і біль жіночих переживань. Це наш дебют і перший підсумок творчої реалізації.

Жіночий вокал у поєднанні із помірною важкістю музики створили пісні,
насичені мелодійністю та емоціями від пережитих життєвих моментів.
Самі музиканти ніяк не характеризують стиль своєї музики, просто
називають її “своєю”.

До відбору на фестиваль Файне Місто 2017 року гурт випустив відео-роботу на пісню My Way. Пісня про відчуття музики, ритм серця в стилі Misstres і той новий шлях, який кожен з нас обрав в своєму житті - шлях драйву, качу і шаленого кайфу від кожної ноти! My way! MISSTRES - My Way!


Історія

MISSTRES – англомовний рок-гурт зі Львова, історія якого розпочалась в 2011 році, коли троє друзів (гітаристи Олексій і Дмитро та барабанщик Павло) вирішили згадати свої студентські «гаражні» часи і почали збиратися в студії, щоб пограти в своє задоволення. Того ж року до гурту приєдналася вокалістка Оля та розпочалась робота над власним матеріалом. До складу було запрошено бас-гітариста Стаса та під назвою «Квітка Року» гурт виступив на фестивалях 2013 року – Підкамінь і Франко Місія і 2014 року – Файне Місто і Раковець Фест. Також 2014 року гурт переміг у відборі НеПопсового Сезону на Джем ФМ в Києві, проте не зміг продовжити конкурс через терміновий виїзд Олі за кордон. За півтора роки Оля повернулася в Україну і було прийнято рішення розпочати все з нуля. Абсолютно новий матеріал, нове звучання, новий драйв, свіжі емоції і нова назва MISSTRES.

Джерело: http://misstresband.com/

усі новини

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ